Kované ploty

Kované ploty

Kované ploty jsou velmi elegantní, dodávají oplocenému pozemku specifický charakter. Rok od roku jsou kované ploty mezi lidmi více rozšířené a oblíbené. Používají se zejména na oplocení rodinných domků, vilek a chalup. Kování působí jemným a zároveň masivním dojmem. Je moderní ve městech, ale u novějších domů se začíná rozmáhat i na vesnicích. Kované oplocení může vzbudit obdiv u vašich známých, sousedů a u lidí z vašeho okolí.

Široký výběr kovaných plotů

Máte na výběr z mnoha typů kovaného oplocení, proto je malá pravděpodobnost, že si se svými sousedy vyberete ten samý. S kovaným plotem tak budete vždy originální. Kované ploty jsou vyráběny především v tmavém provedení. Může se jednat o celokovové ploty, ale skvěle vypadá i kované oplocení kombinované se zděnými sloupky. Kované ploty jsou zároveň zárukou bezpečnosti, což je i jejich primární účel. Mohou mít hustou nebo jemnou výplň, která často obsahuje i zajímavé ornamenty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.