Vybavení interiérů

Vybavení interiérů

Nabízíme vybavení interiérů pro podniky všech velikostí a zaměření. Vybavení interiérů kovovým nábytkem je moderní a nadčasové. Lehký kovový nábytek se snadno udržuje a jednoduše se s ním manipuluje. Kvalitní kov odolává korozi a dalším vnějším vlivům. Má vysokou nosnost. Pro jeho zhotovení jsou využity špičkové materiály a při povrchové úpravě, broušení, leštění a kartáčování se pracuje s nejnovějšími technologiemi.

Mezi vybavení interiérů patří kovový nábytek, jako jsou stoly, židle, poličky, regály, skříňky, truhly nebo křesla. Kov je kombinován i s dalšími materiály - dřevem, sklem, plastem nebo keramikou. U povrchové úpravy máte možnost výběru mezi nátěrem, nástřikem a práškovým lakem. Kromě základního vybavení nabízíme vybavení specializované, a to pro provozovatele diskoték, koncertních zařízení a divadel. Jedná se například o divadelní rampy, stožáry, úchyty osvětlení a ozvučení, pódia nebo hlediště. Dále naše nabídka zahrnuje kvalitní doplňkové vybavení - dělící příčky, obklady stěn a nábytku, přechodové lišty, světla, lampy a další vybavení související s osvětlením.

a34fd4f8039763740e2ab807e7ceb29e.jpg
7779eba0e41447305dcdebbbc5deb7ac.jpg

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.